fbpx

Roligt att du vill kontakta oss. Om du finns i närområdet, sväng gärna förbi till butiken. Du kan även ringa eller maila. Annars går det smidigt att använda vårt formulär så kontaktar vi dig så snart vi kan!

Telefon:
Mora 0250-161 00
Karlstad 0250-592062

E-post: info@cubicab.se


MORA
Måndag-fredag: 10:00-18:00
Lördag: 10:00-13:00

KARLSTAD
Måndag-fredag: 10:00-18:00
Lördag 10:00-13:00

Besöksadress

Supportformulär





    Marlene Öijer Bäsén

    Försäljning fordon, kläder & tillbehör

    0250-500951

    marlene@cubicab.se

    Anders Holmström

    Försäljning fordon, kläder & tillbehör

    0250-500952

    anders@cubicab.se

    personal bild

    Joakim Höök

    Försäljning fordon, kläder & tillbehör

    0250-500956

    joakim@cubicab.se

    personalbild

    Marica Renheim

    Försäljning fordon, kläder & tillbehör

    0250-592060

    marica@cubicab.se

    platshållarbild

    Ida Knutsson

    Försäljning fordon, kläder & tillbehör

    0250-16100

    ida.knutsson@cubicab.se

    Ante Persson

    Verkstad

    ante.persson@cubicab.se

    platshållarbild

    Hugo Wallquist

    Verkstad, försäljning fordon, kläder & tillbehör

    0250-592062

    hugo.wallquist@cubicab.se

    David Hjälte

    Verkstad

    david.hjalte@cubicab.se

    platshållarbild

    Andreas Helin

    Verkstad

    andreas.helin@cubicab.se

    Sanna Öijer

    Ekonomi

    sanna@cubicab.se

    Emelie Holmin

    Lager

    0250-500953

    emelie@cubicab.se

    Jeff Öijer

    Ägare

    jeff@cubicab.se

    Nala

    Vakthund