Roligt att du vill kontakta oss. Om du finns i närområdet, sväng gärna förbi till butiken. Du kan även ringa eller maila. Annars går det smidigt att använda vårt formulär så kontaktar vi dig så snart vi kan!

Telefon: 0250-161 00

E-post: info@cubicab.se

Måndag-Fredag: 10:00-18:00
Lördag: 10:00-13:00
Söndag: Stängt

Besöksadress

Supportformulär





    Marlene Öijer Bäsén

    Försäljning fordon, kläder & tillbehör

    0250-500951

    marlene@cubicab.se

    Anders Holmström

    Försäljning fordon, kläder & tillbehör

    0250-500952

    anders@cubicab.se

    Joakim Höök

    Service & reservdelar

    0250-500956

    joakim@cubicab.se

    Andreas Bäsén

    Verkstad

    andreas@cubicab.se

    Ante Persson

    Verkstad

    ante.persson@cubicab.se

    David Hjälte

    Verkstad

    david.hjalte@cubicab.se

    Sanna Öijer

    Ekonomi

    sanna@cubicab.se

    Emelie Holmin

    Lageransvarig

    0250-500953

    emelie@cubicab.se

    Jeff Öijer

    Ägare

    Nala

    Vakthund