fbpx

Roligt att du vill kontakta oss. Om du finns i närområdet, sväng gärna förbi till butiken. Du kan även ringa eller maila. Annars går det smidigt att använda vårt formulär så kontaktar vi dig så snart vi kan!

Telefon: 0250-161 00

E-post: info@cubicab.se

Måndag-Fredag: 10:00-17:00
Lördag: Stängt
Söndag: Stängt

Besöksadress

Supportformulär





Marlene Öijer Bäsén

Försäljning fordon, kläder & tillbehör

0250-500951

marlene@cubicab.se

Anders Holmström

Försäljning fordon, kläder & tillbehör

0250-500952

anders@cubicab.se

Robin Tylén

Service & reservdelar

0250-500953

robin@cubicab.se

Andreas Bäsén

Verkstad

andreas@cubicab.se

Ante Persson

Verkstad

ante.persson@cubicab.se

David Hjälte

Verkstad

david.hjalte@cubicab.se

Sanna Öijer

Ekonomi

sanna@cubicab.se

Emelie Holmin

Lageransvarig

emelie@cubicab.se

Jeff Öijer

Ägare

Nala

Vakthund